Bielsk podlaski 85 730 13 90 Hajnówka 85 682 52 70

Marek Waszczuk

REDBUS Bielsk Podlaski

Pracę w zawodzie nauczyciela rozpocząłem w 1996 roku, by parę lat później, rozpocząć swoją przygodę ze szkołą RedBus. Od roku 2009 pracuję również jako egzaminator dla British Council przy egzaminach YLE. Przyjemność ogromną sprawia mi poznawanie nowych ludzi, spotkania te inspirują mnie w mojej pracy zawodowej. Lubię uczyć w różnych grupach wiekowych.

Jestem zapalonym fanem Sherlocka Holmesa, w życiu towarzyszy mi muzyka zespołów Nirvana, Pearl Jam, RHCP i jazz. Interesuję się historią Wielkiej Brytanii i USA. W wolnej chwili uprawiam różne sporty: rower, narty, pływanie i siatkówka. Wakacje spędzam z rodziną wędrując po górach. W życiu wyznaję zasadę 'No pain, no gain' (Bez pracy nie ma kołaczy).

Katarzyna Raczyńska

REDBUS Bielsk Podlaski

"I greatly enjoy teaching English because I believe that one should live like he was to die tomorrow, but learn as if he was to live forever.
(Mahatma Gandhi)

Ze szkołą RedBus jestem związana od ponad 10 lat. Panuje tu bardzo miła atmosfera, a to z kolei motywuje nas nauczycieli do bycia zaangażowanym w życie szkoły.
Lubię uczyć innych, bo… jest 1000 powodów, ale głównie dlatego, że to jest fajna zabawa, która daje możliwość spotkania bardzo wielu ciekawych osób. Praca z ludźmi motywuje do nieustannego rozwoju, do poszukiwania możliwie najlepszych rozwiązań i dostosowywania ich do potrzeb różnych grup studentów. Myślę, że w tym samym stopniu uczę innych, jak i uczę się sama – all the time.
W uczeniu innych najbardziej pomaga mi… poczucie humoru, wyrozumiałość i stanowczość.
U innych ludzi cenię… pasję, umiejętność bycia sobą, pozytywną energię, a także kreatywność.
Najwięcej w życiu nauczyłam się od… samej siebie, niestety nie potrafię uczyć się na błędach innych, a szkoda … ;)
Gdybym nie była lektorką, byłabym… szyfrantem lub dekryptologiem.

Marta Olędzka

REDBUS Bielsk Podlaski

Always look on the bright side of life

W mojej pracy staram się, by optymizm i uśmiech towarzyszyły moim uczniom przez cały etap kształcenia. Moim celem są lekcje ciekawe i inspirujące, takie, podczas których uczniowie z chęcią poznają tajniki języka angielskiego. Odkąd pamiętam, zawsze chciałam uczyć. Język angielski stał się moją pasją już w wieku wczesnoszkolnym. Teraz, staram się tą pasją zarazić innych. Kontakt z dziećmi to jest to, co lubię najbardziej. Gdy patrzę na postępy moich uczniów, ich chęć do nauki, wiem, że dobrze wybrałam.

Anna Jermałowska

REDBUS Bielsk Podlaski

"Im więcej ludzi rozwinie się dzięki Tobie, tym pełniejsza będzie Twoja realizacja"
James Clerk Maxwell,

- te słowa towarzyszą mi w codziennej pracy.

Pamięć moja sięga czasów, kiedy jako małe dziecko chciałam być nauczycielem. Teraz kiedy nim jestem, robię wszystko, aby swoją prace wykonywać jak najlepiej. Ogromną satysfakcję sprawia mi fakt, kiedy moje starania przekładają się na wiedzę moich uczniów. Język angielski jest moją pasja od dawna i pragnę to pasją zarażać innych.

Joanna Sawicka

REDBUS Bielsk Podlaski

Nazywam się Joanna Sawicka. Od kilku lat jestem lektorką języka angielskiego i prowadzę zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Nauczanie to ciekawe wyzwanie, które umożliwia mi poznawanie nowych i interesujących ludzi, a ponadto, daje wiele satysfakcji. Od swoich uczniów staram się wymagać jak najwięcej aby jak najszybciej mogli zauważyć progres. Na zajęciach stawiam głównie na rozwijanie umiejętności mówienia nie zapominając jednak o innych aspektach komunikacji językowej oraz... humorze. Nauczanie nie jest dla mnie zwyczajną pracą, ale pasją.

Małgorzata Sakowska

REDBUS Hajnówka

Jestem absolwentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu w Białymstoku. Język angielski jest moją pasją od najmłodszych lat. Moje zainteresowania to języki obce, muzyka i film. Uwielbiam słuchać muzyki rockowej oraz oglądać amerykańskie komedie z przełomu lat 80-tych i 90-tych. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi. Bardzo lubię uczyć młodzież i osoby dorosłe.

Agnieszka Perdion-Smykla

...

Kamila Plewa

...

Ala Dub

...

Emilia Feszler

...

Beata Łodzińska

...

london london